Спеціалісти психологічної діагностики та моніторингу допоможуть організувати у освітньому закладі моніторинг – контроль з періодичним стеженням за об’єктом дослідження і обов’язковим зворотним зв’язком.

Моніторинг в освіті – постійне спостереження за яким-небудь процесом з метою виявлення його відповідності бажаному результату або первісним припущенням.

Моніторингова діяльність  може супроводжувати корпоративне навчання  як спосіб управління формуванням необхідних компетенцій і умінь шляхом подання відповідної, своєчасної та якісної інформації. Об’єктом моніторингу cтануть особистісні якості чи професійні уміння педагогів, сукупністю яких забезпечується їх успішне особистісне та професійне самоздійснення.

Поняття «моніторинг» необхідно використовувати, тому що мова йде про постійне спостереженяі за процесом формування необхідних компетенцій і умінь з метою виявлення відповідності бажаного результату, а такий результат досягається кожною людиною індивідуально.

У моніторингу діагностика здійснюється систематично з певною заданою періодичністю і з використанням однієї і тієї ж (у всякому разі, базової) системи індикаторів. Моніторинг проводиться в два етапи: збір та первинна обробка інформації; аналіз отриманої інформації. Ми навчимо Вас первинну оброблену інформацію фіксувати в підсумковому табло, а аналіз обробленої інформації за підсумками діагностики (за Вашим бажанням) фахівці Центру оформлять у вигляді аналітичної довідки.

Ви зможете самостійно або за допомогою фахівців Центру здійснювати психологічну діагностику якості свого самоздійснення і професійного зростання, в будь-який час діагностувати, контролювати, спостерігати і відслідковувати психологічні зміни, що відбуваються з Вами.

З цією метою пропонуємо Вашій увазі каталог психодіагностичних методик, в якому підібрана база професійних психологічних тестів для дослідження важливих характеристик Вашої особистості (характеру, самосвідомості, самооцінки, цінностей, особливостей емоційно-вольової сфери).

Ми будемо цілеспрямовано підбирати і зробимо доступними для Вас методи дослідження, які будуть валідними і надійними в плані діагностики психологічних властивостей особистості, важливих для Вашого успішного самоздійснення. Каталог методик буде постійно поповнюватися діагностичним інструментарієм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *